Warsztaty

Miło mi zaprosić Was serdecznie na pierwszą edycję WARSZTATÓW Z GRILLOWANIA!

Rozpoczęłaś / rozpocząłeś już przygotowania do sezonu grillowego?
Lubisz biesiadować przy suto zastawionym stole na świeżym powietrzu z rodziną i przyjaciółmi przy wspólnym grillu?
Znudziła Ci się tradycyjna kiełbaska i karkówka czy nudne szaszłyki i szukasz przepisów, które zmienią Twoje zwykłe potrawy w kulinarną rozkosz?
Chciałabyś/ chciałbyś wszystkich zaskoczyć nowymi pomysłami na oryginalne dania?
A może wcale nie interesują Cię potrawy mięsne lub zdrowo się odżywiasz i szukasz inspiracji na grilla wegetariańskiego lub propozycji fit?
Na moich warsztatach znajdziesz to wszystko!
Pokażę Ci krok po kroku, jak stworzyć wyśmienite i oryginalne propozycje prosto z Twojego grilla, warte wypróbowania! Wspólnie stworzymy pyszną kolację!

Program warsztatów:

  1. Wybór odpowiednich produktów, ustalenie oraz przygotowanie menu dostosowanego do wymagań (propozycje mięsne, wegetariańskie, fit).
    Wspólnie stworzymy w miejsce tradycyjnych przepisów własne i nowe. Powstaną aromatyczne i smaczne marynaty do mięsa wieprzowego i drobiowego. Wykorzystamy sezonowe produkty w postaci cudownych, młodych warzyw. Dobierzemy do nich odpowiednie przyprawy, skomponujemy z nich wyśmienite danie główne oraz przystawkę. Wykorzystamy także sery oraz owoce, tworząc z nich osobną propozycję. Stworzymy doskonałe sosy do grilla! A może zaskoczę Was również moją propozycją deseru z grilla?
  2. Omówienie technik grillowania oraz wspólne grillowanie przy pysznej, domowej lemoniadzie, lampce wina lub łyku piwa. 🙂
  3. Podsumowanie warsztatów – wspólne biesiadowanie!

Uwaga:
Ilość miejsc ograniczona! 🙂
Warsztaty trwają około 5 – 8 godzin, głównie na świeżym powietrzu, zastrzegam sobie zatem prawo do ich odwołania z jednoczesną zmianą terminu ze względu na warunki pogodowe (deszcz / zimno).
Każdemu uczestnikowi zapewniam osobne stanowisko pracy wyposażone w niezbędne przybory kuchenne, wszelkie produkty spożywcze, przyprawy oraz warsztatowy fartuszek.
Do zobaczenia przy wspólnym grillu! 🙂

Wszelkie informacje oraz zapisy: 784 007 639 lub warsztaty@garniecmagalie.pl