Warsztaty

Nie potrafisz gotować? Jesteś totalnym amatorem a słowo „kuchnia” albo „gotowanie” wywołuje u Ciebie stres i zażenowanie? Nie umiesz uczyć się online a mozolne zdobywanie wiedzy w Internecie na własną rękę nie jest dla Ciebie? Czy może po prostu nie masz czasu, aby spędzać długie godziny przed ekranem komputera?
Jeśli tak, mam dla Ciebie rozwiązanie. Zapraszam Cię na warsztaty kulinarne! Moje kursy skierowane są głównie do amatorów. Na naukę nigdy nie jest za późno!

Proponuję następujące warsztaty:
– indywidualne,
– w małej grupie (maksymalnie 5 osób),
– dla grup zorganizowanych – oferta skierowana jest głównie do firm.

Warsztaty to kilka godzin wspólnej zabawy w kuchni połączonej z nauką gotowania, poznanie smaków, aromatów i konsystencji. Wspólne komponowanie poszczególnych dań oraz całego menu. Poznanie kompozycji smakowych przypraw, świeżych ziół i produktów. Nauka organizacji pracy w kuchni.

Na warsztatach celebrować będziemy tradycyjną kuchnię polską, postaramy się wybrać wspólnie lokalne produkty, porozmawiamy o lokalnych potrawach, wykorzystamy to co w danym czasie daje nam natura (sezonowość produktów).

Program warsztatów:
Na początek trochę teorii, gwarantuję jednak że nie będzie nudno!
Wybór odpowiednich produktów, wybrane techniki przygotowywania potraw, kompozycje smakowe, tworzenie posiłku oraz całego menu.
Wspólne gotowanie.
I nareszcie – pyszna kolacja!

Zapraszam do mojej kuchni w Bydgoszczy osoby indywidualne oraz małe grupy. Gotujemy, następnie jemy posiłek wspólnie w jadalni bądź w cieniu drzew w ogrodzie, w zależności od pory roku. Po kolacji dyskutujemy, omawiamy warsztaty, popijamy dobre wino przy ognisku. Gwarantuję, iż wspólnie spędzimy czas miło i twórczo!

Jeśli wolisz uczyć się samotnie, nie ma problemu. Chętnie przyjadę do Ciebie!

W przypadku grup zorganizowanych oferuję wyjazdy integracyjne na warsztaty kulinarne do zaprzyjaźnionego ośrodka agroturystycznego. Warsztaty kulinarne połączone są z wyjazdem weekendowym (piątek – niedziela lub sobota – niedziela). Zagwarantowane są między innymi: zakwaterowanie w pokojach z łazienkami, dodatkowe posiłki oraz miejscowe atrakcje, wspólne biesiadowanie przy grillu lub ognisku). Do ośrodka zapraszam również i te mniejsze grupy. Organizuję wyjazdy już dla 3 osób.

Szczegóły wszystkich warsztatów ustalam zawsze indywidualnie.

Istnieje również możliwość zorganizowania warsztatów tematycznych: pieczenie ciast i chleba, przepisy na Wielkanoc, Boże Narodzenie, domowe uroczystości. Ogranicza nas tylko wyobraźnia!

W sprawie warsztatów pisz na: warsztaty@garniecmagalie.pl
Serdecznie zapraszam do wspólnego gotowania! 🙂